Ostatnie zdjęcia znanych ludzi przed śmiercią

Galeria zdjęć muzyków, aktorów i innych znanych ludzi niedługo przed śmiercią.

' 06 Kwi
Ostatnie znane zdjęcie Steva Jobsa

Ostatnie znane zdjęcie Steva Jobsa. Zmarł w swoim domu w Kalifornii z powodu nawrotu leczonego wcześniej nowotworu trzustki i zatrzymania oddechu

' 03 maja
Steve Irwin

Steve Irwin na swojej łodzi dwa dni przed śmiercią. Przyczyną śmierci było przebicie klatki piersiowej, a bezpośrednio serca, ostrą końcówką ogona płaszczki w trakcie realizowania zdjęć pod wodą do filmu dokumentalnego.

' 25 Mar
John Belushi i Steve Martin

John Belushi i Steve Martin pozujący do zdjęcia w dzień śmierci Johna. Przyczyną śmierci był tzw. speedball – mieszanka kokainy i heroiny.

' 27 Sty
Bob Marley w roku jego śmierci

Bob Marley w roku jego śmierci. Zmarł w wyniku przerzutów choroby nowotworowej do płuc i mózgu. Inwazja nowotworu zaczęła się od stopy, na palcu której wykryto czerniaka złośliwego.

' 12 Sty
John Lennon dający autograf

John Lennon dający autograf w dzień jego śmierci. Na zdjęciu po prawej stronie został uwieczniony Mark Chapman – jego zabójca.

' 26 Sty
Jim Morrison 5 dni przed śmiercią

Jim Morrison ze swoją dziewczyną 5 dni przed śmiercią. Oficjalnie zmarł na atak serca. Został znaleziony martwy w wannie we własnym mieszkaniu; .

' 03 Wrz
Jimi Hendrix ze swoją gitarą

Jimi Hendrix ze swoją gitarą “Black Betty” dzień przed śmiercią. Zgon, który stwierdzono oficjalnie o 12:45, był spowodowany zachłyśnięciem się wymiocinami i zatruciem barbituranami.

' 06 Wrz
Janis Joplin podczas ostatniego koncertu

Janis Joplin podczas ostatniego koncertu na stadionie Harvardu. Boston, USA. Prawie dwa miesiące później zmarła. Przyczyną zgonu było ostre zatrucie heroinowo-morfinowe w wyniku wstrzyknięcia nadmiernej dawki.