Antyrama do zdjęć – ozdoba, która przyciąga uwagę

ramka-do-zdjec-02.jpg

Antyrama do zdjęć, jest niezwykle uniwersalnym elementem wyposażenia. Dzięki swojej prostocie, nie ma szans na to, że zdjęcie, które wybraliśmy nie będzie pasować do ramki. Ze względu na swoje często duże rozmiary, każdy kto nas odwiedzi, na pewno zawiesi oko na tym co umieścimy za szklaną szybą. W poniższym artykule, wyjaśnimy jak zabrać się do instalacji antyramy.

Antyrama do zdjęć – jak prawidłowo oprawić wybraną grafikę?

Każda antyrama składa się z kilku, tych samych elementów. Jako podstawę wykorzystuje się płytę pilśniową lub wiórową, zaś przednia strona dostępna jest w dwóch wariantach: szklanym oraz plexi. Poza tym, w zestawie znajdziemy również metalowe klipsy, które umożliwiają połączenie tych dwóch części. Aby prawidłowo umieścić wybrane zdjęcie w antyramie, musimy pamiętać o tym, aby zawsze wybrać model, który jest o kilka centymetrów większy niż grafika. Dzięki temu, unikniemy konieczności jej przycinania. Do montażu, będziemy potrzebować tła do zdjęcia w postaci białej lub kolorowej (w zależności od upodobań) kartki papieru. Następnie na wybrane tło, kładziemy zdjęcie, po czym przyciskamy całość szybą i łączymy za pomocą klipsów. Jak widać – nic trudnego! Na sam koniec musimy już tylko wybrać miejsce w którym chcemy aby znalazła się antyrama do zdjęć. Najlepiej będzie wyglądać jako wypełnienie pustej przestrzeni na ścianie. Dzięki temu, na pewno wiele osób będzie zwracać na nią uwagę, a my będziemy cieszyć się nowym dodatkiem do wystroju.

Antyrama do zdjęć – nie tylko do zdjęć!

Choć nazwa wskazuje na coś zupełnie innego, w antyramę do zdjęć możemy oprawić o wiele więcej rzeczy. Świetnie sprawdzi się na przykład nasz ulubiony plakat filmowy lub grafika wybranego artysty. Duże rozmiary zarówno antyram jak i plakatów, pozwolą na dużą widoczność szczegółów znajdujących się na grafice. Szeroki wybór antyram, znajdziemy na stronie https://www.oprawiamy.pl/c144,antyramy. Jeśli już wiesz, co chcesz oprawić, nie pozostało nic innego jak zamówić antyramę do zdjęć w odpowiednim rozmiarze.

Dodaj komentarz

scroll to top