Dieta pudełkowa tylko dla gwiazd? Chyba nie do końca.

fitapetit-warszawa-03.jpg

Dieta pudełkowa staje się co raz bardziej popularnym rozwiązaniem wśród osób, które chcą schudnąć lub zmienić styl odżywiania się, ale nie do końca wiedzą jak to zrobić. Skuteczność cateringu potwierdzają gwiazdy, które z takiego rozwiązania skorzystały osiągając zamierzone efekty, przez co zapotrzebowanie wśród społeczeństwa na tego typu rozwiązanie rośnie.

Wizyta u dietetyka, czy dieta pudełkowa?

Dietetycy to zawody cieszące się dużym powodzeniem z uwagi na rosnący w naszym społeczeństwie problem otyłości. Siedzący tryb życia, brak zbilansowanej diety i mała aktywność fizyczna sprawiają, że kilogramy rosną, a my nie do końca umiemy sami sobie z tym poradzić. Skorzystanie z usług dietetyka to otrzymanie porady żywieniowej i jadłospisu, którego musimy trzymać się każdego dnia. Zalecenia, chociaż nie zawsze zgodne z Twoim gustem kulinarnym, to częsty problem, a dodatkowo kupno wszystkich składników i przygotowywanie posiłków jest po Twojej stronie.

Catering dietetyczny FitApetit Warszawa, to zbilansowana i zdrowa dieta, uwzględniająca preferencje Twoich kubków smakowych, dostosowana pod ilość kalorii jaką powinieneś spożywać każdego dnia. Posiłki (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja) otrzymujesz z samego rana na cały dzień. To duży atut diety pudełkowej. Nie musisz sam ogarniać zakupów, gotować i ważyć posiłków czy liczyć kalorii. Catering dietetyczny w Warszawie przygotowuje posiłki w taki sposób, aby ich łączna wartość odżywcza nie przekraczała kalorii na dany dzień, a dodatkowo sam decydujesz o tym co jesz. Swoje posiłki planujesz i komponujesz w aplikacji FitApetit, a catering Warszawa robi za Ciebie cała resztę.

Twoje ulubione produkty w diecie pudełkowej

Dieta od  Catering dietetyczny FitApetit Warszawa jest skuteczna z uwagi na liczną ilość propozycji znajdującą się w menu. Na każdy dzień sam wybierasz spośród kilku propozycji to, co lubisz najbardziej, a dzięki temu nie zniechęcasz się do zmiany stylu żywienia. W menu znajdziesz wszystkie smaki, a nawet słodkości, po które każdy z nas lubi czasem sięgać.

Dodaj komentarz

scroll to top