Gdzie zamawiać grawerowane statuetki?

grawerowane-statuetki.jpg

Grawerowane statuetki stanowią rodzaj pewnej nagrody oraz docenienia pracy w dowolnie wybranej branży. Są symbolem zwycięstwa oraz wysokiej pozycji w danej grupie. Gdzie najlepiej będzie zamawiać grawerowane statuetki?

Grawerowane statuetki i nowoczesne technologie

Dziś grawerowanie na statuetkach zamówić można w specyficznych przedsiębiorstwach poligraficznych, które do umieszczania tekstów na wymyślnych powierzchniach szklanych, kamiennych, metalowych czy z tworzyw sztucznych wykorzystują specjalistyczne maszyny sterowane numerycznie. Dzięki temu jakość czcionki oraz elementu graficznego umieszczanego na powierzchni o specyficznej chropowatości zawsze zachowuje wysoki poziom technicznego wykonania oraz czytelności. Grawerowane statuetki najlepiej zamawiać w ilościach od kilku sztuk wzwyż, ponieważ w praktyce wychodzi to o wiele taniej, niż sytuacja, gdy interesuje nas tylko jedna statuetka. Obecna technika grawerowania pozwala na to, aby nawet po wielu latach wszelkie napisy oraz znaki były w pełni czytelne, nic się nie zaciera i nie traci swojego oryginalnego kształtu. Napisy często są pozłacane, w przypadku tych najbardziej eleganckich statuetek.

Kto najczęściej zamawia statuetki grawerowane?

Jak podaje strona http://www.straz-pozarna.nysa.pl/, najwięcej zamówień na statuetki grawerowane składają władze i trenerzy małych i renomowanych klubów sportowych. Wiadomo, w czasie zawodów z dowolnie wybranej dyscypliny, statuetka z grawerem stanowi symboliczną nagrodę, docenia się mistrzostwo oraz wysokie wyniki sportowe. Często także statuetki grawerowane trafiają do rąk przedsiębiorców. Jeśli po wielu latach pracownik dane firmy przechodzi na emeryturę, taka statuetka wręczana w formie podziękowania i docenienia wkładu w rozwój firmy stanowi piękne zwieńczenie całej uroczystości. Statuetki wręczać można także jako nagrody w różnych plebiscytach, podziękowanie za udaną współpracę z partnerami biznesowymi lub podziękowanie dla nauczycieli, którzy przepracowali wiele lat w jednej placówce.

Dodaj komentarz

scroll to top