Nieszablonowe pomysły prezentowe do aranżacji wnętrz

fototapety-08.jpg

Zbliżają się urodziny bliskiej Ci osoby i nie masz pomysłu co kupić? Przyjaciel właśnie się remontuje, ale karta podarunkowa do IKEA nie jest zbyt dobrym pomysłem? A może zostałeś zaproszony na parapetówkę i nie chcesz iść tylko z butelką dobrego wina? Jeżeli osoba do której idziesz z wizytą jest Ci dobrze znana, wiesz jaki ma gust, co lubi i sprawia jej przyjemność, zastanów się nad kupnem obrazu na płótnie.

Czym jest Canvas?

Obrazy na płótnie canvas są tańszą alternatywą oryginalnie malowanych dzieł sztuki. Ich zaletą nie tylko jest cena, ale także możliwość nadrukowania każdego rodzaju fotografii czy zdjęcia. Canvas odznacza się nierówną powierzchnią, co jest bardzo charakterystyczne dla płótna malarskiego. Dzięki temu czasem bardzo ciężko stwierdzić czy kupiony obraz został namalowany czy zadrukowany, a efekt jest tak samo spektakularny. Canvas kupimy w wielu różnych rozmiarach, dzięki temu idealnie wpasują się w każdą, nawet najmniejszą przestrzeń. Mogą wisieć na ścianie, opierać się o nią z poziomu podłogi czy zagościć na komodzie jak ramka na zdjęcie. Z obrazów na płótnie canvas możemy też stworzyć piękny tryptyk, czyli dzielony obraz opowiadający jedną historię w wielu różnych formatach.

Gdzie zamówić obraz na płótnie?

Obrazy na płótnie canvas możemy kupić stacjonarnie w wielu sklepach budowlanych na działach art decor, lub w innych dedykowanych sklepach z ozdobami i aranżacją wnętrz. Warto jednak wiedzieć, że sklep stacjonarny nie da nam takiego wyboru jak Internet, a jeżeli o nim mowa, to koniecznie  zajrzyj na tulup.pl. W tym sklepie online znajdziesz 1380 wzorów, które wydrukujesz na swoim obrazie canvas. Fotografie do wydruku są tak różnorodne, że idealnie sprawdzą się w sypialni, pokoju dziecięcym, jadalni, kuchni, łazience, przedpokoju a nawet w biurze firmowym. Każdy z dostępnych w ofercie sklepu obraz kupimy w 4 rozmiarach, a maksymalna cena największego formatu to jedynie 155 zł, co bardzo często nie jest ceną ostateczną, albowiem w sklepi często możemy upolować atrakcyjne promocje i zniżki.

Dodaj komentarz

scroll to top