Zlewozmywak granitowy

zlewozmywak-granitowy-21.jpg

Znany i ceniony sklep internetowy Zlewozmywak.pl proponuje Państwu sprawdzone, trwałe i solidne produkty, wykonane z materiałów o najwyższej jakości. Istniejemy już ponad 13 lat i co ciekawe promujemy tylko wyroby krajowych producentów. W szerokiej ofercie polecamy kolekcje artykułów do wyposażenia kuchni w wielu wariantach, kolorach i po atrakcyjnych, przystępnych cenach.

Wśród naszych artykułów proponujemy np. atrakcyjny i praktyczny, zlewozmywak granitowy Soledo 20 P Promar. To jednokomorowy prostokątny produkt z ociekaczem,  z możliwością podłączenia pralki, czy zmywarki, z  automatycznym pokrętłem montowanym obok baterii. To świetny produkt, który sprawdza się zarówno w dużej, jak i małej zabudowie kuchennej.

Zlewozmywak Soledo 20 P Promar posiada następujące wymiary:

  • 9,5 cm x 50,5 cm,
  • 39,5 cm x 38 cm, wymiary komory
  • 18,5 cm, głębokość komory

Produkt posiada dwa otwory o takiej samej średnicy 3,5 cm, jeden do montażu baterii, drugi otwór przeznaczony jest do montażu pokrętła korka automatycznego. Na Państwa życzenie jest możliwość wykonania trzeciego otworu, w przypadku zamówienia dozownika. 

Zlewozmywak wykonany jest z kruszywa mineralnego i wysokiej jakości żywicy dedykowanej. W tym zestawie jest też syfon z korkiem automatycznym i możliwością podłączenia zmywarki. Oczywiście do produktu dołączamy też instrukcję jego montażu, szablon do wycięcia otworu w blacie kuchennym i praktyczne zalecenia – codziennego użytkowania i codziennej konserwacji.

Bezpieczny produkt

W naszym internetowym sklepie dostępne są tylko bezpieczne i atestowane produkty. Zlewozmywak granitowy posiada Świadectwo z Zakresu Higieny Radiacyjnej, wydane przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego. Jest w pełni bezpieczny i odporny na: zabrudzenia, przebarwienia, zarysowania i oczywiście na wysoką temperaturę.

Na naszej stronie internetowej dostępne są również fotografie produktów, które są rzeczywistym odzwierciedleniem oferowanych przez nas zlewozmywaków. Zlewozmywak granitowy będzie służył latami. Jesteśmy przekonani, że ten trwały, odporny na uszkodzenia produkt spełni Państwa oczekiwania.

Dodaj komentarz

scroll to top